Четвер, 27.04.2017, 02:31
Вітаю Вас Гість | RSS

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Банки даних

Банк даних про участь та результативність команд міста у III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2015-2016 навчальному році

№ з/п

ПІБ дитини

ПІБ вчителя

Школа

Клас

Предмет

Результат

  1.  

Чернов Федір Олександрович

Дашутіна Людмила Іванівна

ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Р.К. Рапія

8

Географія

ІІ

  1.  

Думчикова Тетяна Сергіївна

Орехова Ніна Василівна

  ЗОШ І-ІІІ ст. № 8

10

Географія

ІІІ

  1.  

Романенко Максим Олександрович

Зайка Інна Миколаївна

  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

11

Географія

6

  1.  

Гусак Давид Андрійович

Бодрова Вероніка Вікторівна

ЗОШ І-ІІІ ст. № 11

7

Математика

ІІІ

  1.  

Альошкіна Тетяна Олексіївна

Мучарова Людмила Іванівна

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

8

Математика

ІІІ

  1.  

Ткаченко Артем Павлович

Заєць Людмила Іванівна

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

8

Математика

ІІІ

  1.  

Сталинська Марія Юріївна

Корнелюк Світлана Василівна

Гімназія

9

Англійська мова

ІІІ

  1.  

Мотренко   Вікторія Сергіївна

Ігнатченко Любов Володимирівна

  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

10

Англійська мова

ІІІ

  1.  

Бондаренко Анна Юріївна

Корнелюк Володимир Іванович

  ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Р.К. Рапія

10

Англійська мова

ІІІ

  1.  

Шаповал Олексій Валерійович

Корнелюк Світлана Василівна

  Гімназія

11

Англійська мова

ІІІ

  1.  

Жаданова Юлія В’ячеславівна

Гармаш Людмила Олександрівна

ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

9

Правознавство

5

  1.  

Семененко Роман Юрійович

Кочкарьова Тетяна Анатоліївна

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

10

Правознавство

ІІІ

  1.  

Скафа Дарина Віталіївна

Чут Валентина Григорівна

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

9

Російська мова та література

5

  1.  

Ліхачова Аліна Віталіївна

Явтушенко Інна Євгенівна

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

11

Екологія

8

  1.  

Кірієнко Дар’я Андріївна

Гейко Світлана Сергіївна

Гімназія

11

Екологія

ІІІ

  1.  

Сахошко Микола Андрійович

Голод Віктор Григорович

ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

9

Трудове навчання  Х

ІІІ

  1.  

Ткаченко Артем Павлович

Ситнік Тетяна Іванівна

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

8

Історія

ІІІ

  1.  

Бугай Дмитро Юрійович

Стешенко Валентина Іванівна

ЗОШ І-ІІІ ст. № 8

9

Історія

ІІІ

  1.  

Когут Валерія Олександрівна

Жадан Віктор Володимирович

  ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Р.К. Рапія

10

Історія

ІІІ

  1.  

Каніщев Юрій Рафікович

Олійник Оксана Василівна

  Гімназія

11

Історія

ІІ

  1.  

Альошкіна Тетяна Олексіївна

Савочка Юлія Олександрівна

  ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

8

Економіка

ІІІ

  1.  

Семененко Роман Юрійович

Савочка Юлія Олександрівна

  ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

10

Економіка

ІІІ

  1.  

Гусак Давид Андрійович

Рудая Алла Борисівна

  ЗОШ І-ІІІ ст. № 11

8

Фізика

І

  1.  

Грановська Вікторія Володимирівна

Пушкаренко Сергій Миколайович

  ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Р.К. Рапія

9

Фізика

8

  1.  

Донець Агнеса Олександрівна

Фененко Любов Василівна

  Охтирська гімназія

9

Німецька мова

5

  1.  

Бугай Тетяна Володимирівна

Фененко Любов Василівна

  Охтирська гімназія

11

Німецька мова

5

  1.  

Гурбанова Карина Ігорівна

Браїлова Олена Петрівна

 

  Охтирська гімназія

9

Українська мова та література

14

  1.  

Моїсєєнко Віталіна Михайлівна

Гребенюк Вікторія Григорівна

   ЗОШ І-ІІІ ст. № 8

10

Українська мова та література

8

  1.  

Малєжик Єлизавета Євгенівна

Гузенко Оксана Вікторівна

  ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

11

Українська мова та література

8

  1.  

Бугай Тетяна Володимирівна

Браїлова Олена Петрівна

Шейко Наталія Віталіївна

  Гімназія

11

Українська мова та література

ІІІ

  1.  

Гусак Давид Андрійович

Батюк Ольга Григорівна

  ЗОШ І-ІІІ ст. № 11

8

Біологія

ІІ

  1.  

Павлова Тетяна Олексіївна

Коновалова Ірина Володимирівна

  ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Р.К. Рапія

9

Біологія

ІІІ

  1.  

Пилипко Катерина Владиславівна

Батюк Ольга Григорівна

  ЗОШ І-ІІІ ст. № 11

10

Біологія

ІІ

  1.  

Піскурьов Ігор Ігорович

Якименко Інна Миколаївна

  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

10

Біологія

ІІІ

  1.  

Полуйко Альона Олександрівна

Проценко Вікторія Валеріївна

  ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

11

Біологія

ІІ

  1.  

Вовченко Вікторія Романівна

Марущенко Олександр Миколайович

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

 імені Остапа Вишні

11

Інформатика

8

  1.  

Альошкіна Тетяна Олексіївна

Кален - Гаврилецька Світлана Миколаївна

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

8

Хімія

ІІІ

  1.  

Гавриш Аліна Романівна

Рубан Оксана Анатоліївна

ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

9

Хімія

11

  1.  

Піскурьов Ігор Ігорович

Рубан Оксана Анатоліївна

  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

10

Хімія

10

  1.  

Колодяжний Максим Олексійович

Лахман Ірина Євгенівна

  ЗОШ І-ІІ ст. № 9

9

ІКТ

7

  1.  

Александренко

Тетяна Володимирівна

Марущенко Олександр Миколайович

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

 імені Остапа Вишні

11

ІКТ

ІІ

Свята і події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz