Середа, 21.02.2018, 17:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Ольвач Денис (10 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1),

ІІ місцев олімпіаді з інформаційних технологій

Шелест Станіслав (9 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3),

ІІ місцев олімпіаді з інформаційних технологій

Шелест Владислав (9 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3),

ІІІ місце в олімпіаді з хімії

Альошкіна Тетяна (10 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2),

ІІІ місце в олімпіаді з економіки, 

ІІІ місце в олімпіаді з хімії

Діхтярь Олександра (9 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1),

ІІ місце в олімпіаді з біології

Попова Анна (9 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11),

ІІІ місце в олімпіаді з біології

Павлова Тетяна (11 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5

імені Р.К. Рапія),

ІІІ місце в олімпіаді з біології

Донець Агнесса (11 клас, Охтирська гімназія),

ІІ місце в олімпіаді з німецької мови

Харченко Любов (8 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11),

ІІ місце в олімпіаді з історії

Савустян Вікторія (9 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3),

ІІІ місце в олімпіаді з історії

Ткаченко Артем

Ткаченко Артем (10 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3),

ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури

ІІ місце в олімпіаді з історії

 

Акименко Валерія (7 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5

імені Р.К. Рапія),

ІІІ місце в олімпіаді з математики

Дульський Дмитро (8 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5

імені Р.К. Рапія),

ІІ місце в олімпіаді з фізики

ІІІ місце в олімпіаді з математики

Карпенко Діана (10 клас, ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5

імені Р.К. Рапія),

ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови

Власков Сергій (9 клас, ЗОШ І - ІІІ ступенів № 1),

ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови

Ритікова Олеся (9 клас, Охтирська гімназія),

ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови

Зайка Валерія (9 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1), 

ІІ місце в олімпіаді з правознавства

Скляр Марія (10 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1)

 І місце в олімпіаді з правознавства

Чернов Федір (10 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5

імені Р.К. Рапія),

ІІ місце в олімпіаді з географії

Войченко Євген (9 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1),

ІІ місце в олімпіаді з географії;

Єрмоленко Анна (8 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1),

І місце в олімпіаді з географії

 

 

Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz