Понеділок, 26.02.2018, 02:47
Вітаю Вас Гість | RSS

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Основні завдання

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ: 

 

 1. Реалізація державної політики у сфері освіти, інноваційної діяльності, трансферу технологій, інтелектуальної власності молоді на території м. Охтирки (з урахуванням особ­ливостей соціально-культурного середовища міста).
 2. Аналіз стану освіти в місті, прогнозування розвитку загальної середньої, дошкільної та поза­шкільної освіти, удосконалення мережі відповідних навчальних закладів незалежно від типів і форм влас­ності згідно з освітніми потребами громадян; роз­робка та організація виконання міських програм розвитку освіти. 
 3. Забезпечення розвитку системи освіти з метою формування гармонійно розвиненої, соціально активної, творчої особистості.
 4. Створення в межах своїх повноважень умов для реалізації рівних прав громадян України на освіту, соціальний захист дітей дошкільного та шкільного віку, педагогічних, наукових, інших працівників закладів та установ освіти і науки.
 5. Створення умов для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої та поза­шкільної освіти, відповідно до освітніх потреб особистості та її індивідуальних здібностей і можливостей.
 6. Забезпечення розвитку освітнього, творчого (інтелектуального), наукового та науково-технічного потенціалу з урахуванням національно-культурних, соціально-економічних, екологічних, демографічних та інших особливостей регіону.
 7. Здійснення контролю за дотриманням актів законодавства з питань освіти і науки, виконанням навчальними закладами усіх форм власності державних вимог щодо змісту, рівня та обсягу дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти.
 8. Координація діяльності навчальних закладів, що знаходяться в ме­жах відповідної території і є комунальною власні­стю, організація роботи з їх нормативного, програмного кадрового, матеріально-технічного і науково-методичного забезпечення.
 9. Проведення атестації загальноосвітніх, до­шкільних та позашкільних навчальних закладів усіх типів і форм власності, розташованих на території міста; оприлюднення результатів атестації.
 10. Сприяння розвитку самоврядування у загаль­ноосвітніх та позашкільних навчальних закладах.
 11. Комплектування навчальних закладів педа­гогічними працівниками, в тому числі керівними кадрами; вдосконалення професійної кваліфікації педагогічних працівників, їх перепідготовка та ате­стація у порядку, встановленому Міністерством ос­віти і науки України.
 12. Сприяння проведенню експериментальної та інноваційної діяльності у навчально-виховному про­цесі навчальних закладів міста.
 13. Управління навчальними закладами, що є комунальною власністю і перебувають у безпосередньому підпорядкуванні.
 14. Забезпечення моніторингу у сфері освіти.
 15. Сприяння інтеграції вітчизняної освіти у світову систему зі збереженням і захистом національних інтересів.
 16. Забезпечення у межах своїх повноважень розвитку різних форм позашкільної освіти, в тому числі за місцем проживання дітей, формування програм розвитку позашкільної освіти, спрямованих на творчий розвиток особистості, виявлення та підтримку обдарованих дітей, талановитої молоді, здійснення навчально-методичного керівництва із зазначених питань.
 17. Організація оздоровлення, відпочинку і дозвілля дітей.
 18. Участь у підготовці пропозицій до проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку міста.
 19. Сприяння міжнародному співробітництву з питань дітей.

 

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ВІДДІЛУ ОСВІТИ РЕГЛАМЕНТУЮТЬСЯ:

 

 
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz