Відділ освіти Охтирської міської ради - План курсів
Середа, 01.03.2017, 20:42
Вітаю Вас Гість | RSS

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

План курсів

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти

Охтирської міської ради

21.09.2015 № 307

Щомісячний план заїздів слухачів курсів підвищення кваліфікації

до Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2016 рік

Термін проходження

курсів

Спеціальність слухачів

К-ть

слух.

 Заклад

освіти

П.І.Б.

слухача

Місце

проведе

ння

1

2

3

4

 

5

 

 

Очно-дистанційна форма навчання

 

 

 

 

СОІППО

11.01-15.01 – наст. сесія;

22.02-24.02 – екз. сесія

Учителі музичного мистецтва, художньої культури та інтегрованого курсу          «Мистецтво»

1

ЗОШ № 2

Кірієнко В.В.

СОІППО

11.01-15.01 – наст. сесія;

22.02-24.02 – екз. сесія

Інструктори фізичної культури дошкільних навчальних закладів

3

ДНЗ «Берізка»

ДНЗ «Росинка»

ЦРД «Калинка»

Жмурко А.І.

Нестеренко Н.І

Цибулько Н..В..

СОІППО

11.01-15.01 – наст. сесія;

22.02-24.02 – екз. сесія

Вихователі груп продовженого дня

2

ЗОШ № 2

ЗОШ № 3

Чикало Т.Л.

Гарькавенко О.А.

СОІППО

11.01-15.01 – наст. сесія;

02.03-04.03 – екз. сесія

Учителі початкових класів кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії»

1

ЗОШ № 9

Колодяжна О.С.

СОІППО

11.01-15.01 – наст. сесія;

29.02-04.03 – екз. сесія

Учителі трудового навчання, креслення, предмета «Технології» (технічні види, обслуговуючі види праці), з оволодінням програмою Intel® «Навчання для майбутнього»

1

ЗОШ

№ 11

Кучерява Л.О.

СОІППО

11.01-15.01 – наст. сесія;

15.02-19.02 – екз. сесія

Вихователі дошкільних навчальних        закладів

29

ДНЗ

 

Охтирський ММК

12.01 – наст. сесія;

12.05 – екз. сесія

Дистанційна форма навчання

Учителі англійської мови Учителі початкових класів

3

ЗОШ № 11

ЗОШ № 3

Болотна Л.В.

Демченко Т.В.

Задорожна Ж.М.

СОІППО

13.01 – наст. сесія;

05.05 – екз. сесія

Учителі української мови та літератури 

1

ЗОШ № 3

Малєжик І.М.

СОІППО

14.01 – наст. сесія;

13.05 – екз. сесія

Учителі історії та суспільних дисциплін

3

Гімназія

ЗОШ № 4

ЗОШ №11

Олійник О.В.

Альжинська Г.О.

Дубініна О.М.

 

СОІППО

15.01 – наст. сесія;

10.05 – екз. сесія

Учителі російської мови та світової        літератури

2

ЗОШ № 3

Чут В.Г., Хоменко Л.В.

СОІППО

22.02-04.03

Очна форма навчання

Учителі української мови та літератури кваліфікаційних категорій «спеціаліст», «спеціаліст ІІ категорії»

1

ЗОШ № 1

Демешко Л.С.

СОІППО

22.02-26.02 – наст. сесія;

28.03-01.04 – екз. сесія

Завідуючі, вихователі дошкільних навчальних закладів

2

ЦРД

«Калинка»

ДНЗ «Теремок»

Сергієнко Т.І.

Горобець Т.В.

СОІППО

29.02-11.03

Очна форма навчання

Учителі початкових класів кваліфікаційної категорії «спеціаліст»

1

Гімназія

Кукуня А.М.

СОІППО

29.02-04.03 – наст. сесія;

04.04-08.04 – екз. сесія

Очно-дистанційна форма навчання

Учителі англійської мови з оволодінням програмою Intel® «Навчання для майбутнього» (за 10-версією)

1

ЗОШ № 6

Костюченко В.В.

СОІППО

29.02 – наст. сесія;

24.06 – екз. сесія

Дистанційна форма навчання

Учителі інформатики

1

ЗОШ № 11

Бережна Н.В.

СОІППО

01.03 – наст. сесія;

22.06 – екз. сесія

Учителі початкових класів

1

ЗОШ № 3

Колодяжна Л.А.

СОІППО

10.03 – наст. сесія;

14.09 – екз. сесія

Учителі хімії

1

ЗОШ № 11

Саливін М.В.

СОІППО

14.03-25.03

Очна форма навчання

Учителі російської мови та світової літератури, української мови та літератури

2

ЗОШ № 8

ЗОШ № 1

Яценко Л.О.

Смага М.В.

СОІППО

14.03-18.03 – наст. сесія;

18.04-20.04 – екз. сесія

Очно-дистанційна форма навчання

Учителі англійської мови кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії»

1

Гімназія

Лимар Н.П.

СОІППО

14.03-18.03 – наст. сесія;

18.04-20.04 – екз. сесія

Учителі математики кваліфікаційних категорій «спеціаліст І категорії», «спеціаліст вищої категорії»

3

ЗОШ № 2

Гімназія

ЗОШ № 5

Романенко Л.В.

Рагуліна В.І.

 

Лябах Я.О.

СОІППО

14.03-18.03 – наст. сесія;

18.04-20.04 – екз. сесія

Учителі біології, природознавства

2

ЗОШ № 4

ЗОШ № 9

Пилипенко

Н.В.

Кутова С.В.

СОІППО

14.03-18.03 – наст. сесія;

18.04-20.04 – екз. сесія

Соціальні педагоги (навчальних закладів різного типу)

2

ЗОШ № 2

ЗОШ № 3

Альошкіна С.В.

Тимченко Н.О.

СОІППО

14.03-18.03 – наст. сесія;

18.04-20.04 – екз. сесія

Бібліотекарі загальноосвітніх навчальних закладів, ВНЗ І-ІІ р.а., ПТНЗ

4

ЗОШ № 8

ЗОШ № 5

ЗОШ № 6

ЗОШ №1

Залавська Г.Д.

Ружинська І.В.

Литвиненко О.В.

Убоженко В.І.

СОІППО

14.03-18.03 – наст. сесія;

18.04-22.04 – екз. сесія

Директори загальноосвітніх навчальних закладів, спеціальних шкіл-інтернатів (суспільно-гуманітарного, філологічного, художнього профілів)

2

ЗОШ № 8

ЗОШ № 3

Лучко О.М.

Ситнік Т.М.

СОІППО

14.03-18.03 – наст. сесія;

18.04-22.04 – екз. сесія

Учителі початкових класів з оволодінням програмою Intel® «Навчання для майбутнього» кваліфікаційних категорій «спеціаліст І категорії», «спеціаліст вищої категорії»

2

ЗОШ № 2

Соловйова Н.П.

Воропай Г.І.

СОІППО

14.03-18.03

Експрес-курси

Курси духовно-морального спрямування (для вчителів основної школи)

1

ЗОШ № 3

Малежик І.М.

СОІППО

21.03-01.04

Очна форма навчання

Учителі англійської мови кваліфікаційних категорій «спеціаліст», «спеціаліст ІІ категорії»

1

ЗОШ № 1

Копил І.О.

СОІППО

21.03-25.03 – наст. сесія;

25.04-29.04 – екз. сесія

Очно-дистанційна форма навчання

Заступники директора з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів, спеціальних шкіл-інтернатів (суспільно-гуманітарного, філологічного, художнього профілів)

1

ЗОШ № 5

Рябухіна О.В.

СОІППО

21.03-25.03 – наст. сесія;

25.04-29.04 – екз. сесія

Учителі української мови та літератури з оволодінням програмою Intel® «Навчання для майбутнього»

2

ЗОШ № 5

ЗОШ № 9

Бабич І.Ю

Горностай В.В.

СОІППО

28.03-01.04 – наст. сесія;

10.05-13.05 – екз. сесія

Кухарі (навчальних закладів різного типу)

3

ЦРД

«Калинка»

ДНЗ «Казка»

ДНЗ «Струмочок»

Позднякова К.С.

 

Закутна Л.А.

 

Дараган Т.В.

СОІППО

04.04-08.04 – наст. сесія;

10.05-12.05 – екз. сесія

Очно-дистанційна форма навчання

Учителі хімії

1

ЗОШ № 5

Гомаз О.В.

СОІППО

04.04-08.04 – наст. сесія;

11.05-13.05 – екз. сесія

Музичні керівники дошкільних навчальних закладів

3

ЦРД «Калинка»

ДНЗ «Росинка»

ДНЗ «Струмочок»

Жадан В.В.

Поклад І.М.

Безкоровайна Н.С.

СОІППО

04.04 – наст. сесія;

04.10 – екз. сесія

Дистанційна форма навчання

Учителі інформатики

1

ЗОШ № 3

Мучаров О.М.

СОІППО

05.04 – наст. сесія;

05.10 – екз. сесія

Учителі історії та суспільних дисциплін

2

ЗОШ № 11

ЗОШ № 3

Качайло І.М.

Стреленко Ю.О.

СОІППО

11.04-22.04

Очна форма навчання

Учителі географії та економіки, біології, природознавства, предмета «Рідний край»

1

ЗОШ № 8

Орехова Н.В.

СОІППО

11.04-15.04 – наст. сесія;

16.05-20.05 – екз. сесія

Очно-дистанційна форма навчання

Заступники директора з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів, спеціальних шкіл-інтернатів (природничо-математичного, спортивного, технічного профілів, предмети в початкових класах)

1

ЗОШ № 8

Головирін С.О.

СОІППО

11.04-15.04 – наст. сесія;

18.05-20.05 – екз. сесія

Учителі німецької мови

1

Гімназія

Фененко Л.В.

СОІППО

11.04-15.04 – наст. сесія;

16.05-18.05 – екз. сесія

Очно-дистанційна форма навчання

Учителі російської мови та світової літератури

2

ЗОШ № 3

ЗОШ № 5

Приходько Т.І.

Бондар Є.С.

СОІППО

11.04-15.04 – наст. сесія;

16.05-18.05 – екз. сесія

Учителі трудового навчання, креслення, предмета «Технології» (обслуговуючі види праці)

1

ЗОШ № 5

Волошин П.М.

СОІППО

18.04-22.04 – наст. сесія;

30.05-01.06 – екз. сесія

Учителі початкових класів кваліфікаційної категорії «спеціаліст» з педагогічним  стажем роботи понад 10 років

1

ЗОШ № 2

Саворона В.М.

СОІППО

21.04 – наст. сесія;

20.10 – екз. сесія

Дистанційна форма навчання

Учителі біології, природознавства

1

ЗОШ № 3

Проценко В.В.

СОІППО

25.04-29.04 – наст. сесія;

30.05-01.06 – екз. сесія

Педагоги – організатори

1

ЗОШ № 6

Путій І.А.

СОІППО

04.05 – наст. сесія;

29.11 – екз. сесія

Дистанційна форма навчання

Учителі інформатики

1

ЗОШ № 2

Мучарова Л.І.

СОІППО

10.05-20.05

Очна форма навчання

Учителі математики, фізики та астрономії

 

2

ЗОШ № 3

ЗОШ № 9

Місейко Т.Г.

Савченко Л.І.

СОІППО

10.05-13.05 – наст. сесія;

13.06-15.06 – екз. сесія

Очно-дистанційна форма навчання

Учителі початкових класів кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»

 

3

ЗОШ № 1

Мірошниченко О.М.

Борисенко Л.Г.

Приходько Н.Г.

СОІППО

10.05-13.05 – наст. сесія;

13.06-15.06 – екз. сесія

Учителі фізичної культури, керівники спортивних гуртків

 

 

3

 

ЗОШ № 1

ЗОШ № 5

ЗОШ № 3

 

Віслов В.П.

Листопадов С.Г.

Перетятько В.О.

СОІППО

16.05-20.05 – наст. сесія;

21.06-24.06 – екз. сесія

Очно-дистанційна форма навчання

Сестри медичні (навчальних закладів різного типу)

2

ДНЗ «Берізка»

ДНЗ «Струмочок»

Мандрика А.М.

Святушенко Н.О.

СОІППО

23.05-27.05

Курси духовно-морального спрямування (для вчителів початкової школи)

2

ЗОШ № 6

Гриб С.А.

Гусарова А.В.

СОІППО

30.05-10.06

Очна форма навчання

Учителі трудового навчання, креслення, фізичної культури, предметів «Технології», «Захист Вітчизни» (технічні види праці)

 

1

ЗОШ № 8

Сергієнко Ю.В.

СОІППО

05.09-09.09 – наст. сесія;

10.10-12.10 – екз. сесія

Очно-дистанційна форма навчання

Учителі предмета «Захист Вітчизни»

1

ЗОШ № 5

Самойлов О.В.

СОІППО

05.09-09.09 – наст. сесія;

10.10-14.10 – екз. сесія

Завідуючі, вихователі дошкільних навчальних закладів

 

3

ДНЗ «Казка»

ДНЗ «Сонечко»

ДНЗ «Росинка»

Горобець О.В.

Молчанова Л.О.

Горовецька Л.Г.

СОІППО

05.09-09.09 – наст. сесія;

10.10-14.10 – екз. сесія

Кухарі (навчальних закладів різного типу)

4

ДНЗ «Берізка»

ДНЗ «Росинка»

ДНЗ «Струмочок»

ДНЗ «Ластівка»

Калітіна Л.В.

Молчанова Г.І.

Конвісар Т.В.

Повстян Н.Г.

СОІППО

05.09-09.09

Експрес-курси

«Методика викладання основ здоров’я на засадах розвитку життєвих навичок»

3

ЗОШ № 11

ЗОШ № 3

ЗОШ № 9

Саливін М.В.

Савченко О.В.

Кутова С.В.

СОІППО

12.09-16.09 – наст. сесія;

17.10-19.10 – екз. сесія

Заступники директора, завідуючі відділами, методисти, культорганізатори позашкільних закладів

1

ОМЦПО-МАН

Теличко С.В.

СОІППО

19.09-30.09

Очна форма навчання

Учителі початкових класів кваліфікаційних категорій «спеціаліст», «спеціаліст ІІ категорії»

2

ЗОШ № 6

ЗОШ № 1

Гейко О.О.

Савченко О.А.

СОІППО

19.09-23.09 – наст. сесія;

24.10-26.10 – екз. сесія

Очно-дистанційна форма навчання

Учителі музичного мистецтва, художньої культури та інтегрованого курсу          «Мистецтво»

1

ЗОШ № 3

Казанська Л.М.

СОІППО

19.09-23.09 – наст. сесія;

24.10-26.10 – екз. сесія

Логопеди (навчальних закладів різного типу)

1

ДНЗ «Росинка»

 

Брагіна І.О.

 

СОІППО

26.09-30.09 – наст. сесія;

31.10-02.11 – екз. сесія

Соціальні педагоги (навчальних закладів різного типу)

 

1

ЗОШ № 4

Слухай С.В.

СОІППО

03.10-07.10 – наст. сесія;

07.11-09.11 – екз. сесія

Очно-дистанційна форма навчання

Бібліотекарі загальноосвітніх навчальних закладів, ВНЗ І-ІІ р.а., ПТНЗ

1

ЗОШ № 4

Хотенова С.В.

СОІППО

17.10-28.10

Очна форма навчання

Учителі біології, природознавства, хімії, екології

2

ЗОШ № 8

ЗОШ № 1

Зюман Р.О.

Рубан О.А.

СОІППО

17.10-21.10 – наст. сесія;

21.11-23.11 – екз. сесія

Учителі математики кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»

1

ЗОШ № 8

Чергінець І.П.

СОІППО

24.10-28.10 – наст. сесія;

28.11-30.11– екз. сесія

Учителі фізичної культури кваліфікаційних категорій «спеціаліст І категорії», «спеціаліст вищої категорії»

 

1

ЗОШ № 5

Лапоног О.В.

СОІППО

31.10-04.11 – наст. сесія;

05.12-07.12– екз. сесія

Учителі німецької мови

 

2

 

Гімназія

ЗОШ № 8

Платонова

Макаренко Р.В.

СОІППО

31.10-04.11 – наст. сесія;

05.12-09.12– екз. сесія

Очно-дистанційна форма навчання

Сестри медичні (навчальних закладів різного типу)

1

 

ДНЗ «Росинка»

Зикіна Т.О.

СОІППО

14.11-18.11 – наст. сесія;

19.12-23.12– екз. сесія

Заступники директора з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів, спеціальних шкіл-інтернатів (природничо-математичного, спортивного, технічного профілів, предмети в початкових класах)

 

2

ЗОШ № 8

ЗОШ № 1

Гетьман О.М.

Кучер Ю.О.

СОІППО

21.11-25.11 – наст. сесія;

26.12-28.12– екз. сесія

Очно-дистанційна форма навчання

Керівники гуртків туристсько-краєзнавчого напряму (навчальних закладів різного типу)

 

1

ОМЦПО-МАН

Василенко Н.С.

СОІППО

28.11-09.12

«Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу в дітей» (для практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів, спеціальних шкіл-інтернатів)

 

2

 

ЗОШ № 4

ЗОШ № 2

Слухай С.В.

Альошкіна С.В.

СОІППО

12.12-23.12

Учителі початкових класів кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії»

1

ЗОШ № 4

Колесникова Н.О.

СОІППО

Свята і події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz