Четвер, 22.02.2018, 23:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

XIV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

     Відповідно до листа Ліги українських меценатів від 25.09.2013 № 17 «Про проведення Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.03. 2008 № 168, наказу управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 01.11.2013 № 840-ОД «Про проведення І та ІІ етапів XIV Міжнародного конкурсу з української мови мені Петра Яцика серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів області  у 2013-2014 навчальному році» та з метою піднесення престижу української мови у молодого покоління, заохочення учнів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури у загальноосвітніх навчальних закладах міста  було проведено І  етап  вищеназваного конкурсу.            

       30 листопада 2013 року відбувся ІІ (міський) етап XIVМіжнародного конкурсу  з української мови імені Петра  Яцика, в якому взяли участь 119 учнів 3-11 класів 10 загальноосвітніх шкіл міста.  

       Охтирською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 3 було підготовлено урочисте відкриття ІІ етапу конкурсу та створені належні умови для виконання конкурсних завдань.        

        За рішенням журі ІІ етапу переможцями конкурсу стали:

 30 листопада 2013 року на базі Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбувся ІІ (міський) етап XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 119 учнів 3-11 класів 10 загальноосвітніх шкіл міста

№ п/п

ПІБ учня

Назва

навчального закладу

Клас

Місце

Учитель,

який підготував учня

1.

Берлет Анна Максимівна

Гімназія

3

І

Хлипіна Тетяна Володимирівна

2.

Потапенко Єлизавета Андріївна

Гімназія

4

І

Погоріла Наталія Леонідівна

3.

Баленко Юлія Євгенівна

Гімназія

5

І

Гайдар Ольга Миколаївна

4.

Фесенко Богдан Олександрівна

Гімназія

6

І

Турчин Зоя Миколаївна

5.

Шейко Дар'я Олександрівна

Гімназія

7

І

Браїлова Олена Петрівна

6.

Семенченко Катерина Василівна

Гімназія

8

І

Гайдар Ольга Миколаївна

7.

Колодяжна Валерія Володимирівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

9

І

Гузенко Оксана Вікторівна

8.

Юрко Катерина Павлівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

10

І

Наталія Миколаївна Шапошник

9.

Могила Альона Олександрівна

Гімназія

11

І

Браїлова Олена Петрівна

 

10.

Тараніна Анастасія Олександрівна

ЗОШ І-ІІ ступенів № 6

3

ІІ

Гриб Світлана Анатоліївна

11.

Лаштун Володимир Вікторович

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

3

ІІ

Саворона Валентина Миколаївна

12.

Тоборуєва Поліна Вадимівна

Гімназія

3

ІІ

Проскурова Інна Михайлівна

13.

Мовсесян Єлізавета Мартинівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

3

ІІ

Саворона Валентина Миколаївна

14.

Прийма Дар'я Віталіївна

Гімназія

4

ІІ

Стобород Олена Миколаївна

15.

Калмикова Юлія Юріївна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

4

ІІ

Соловйова Наталія Петрівна

16.

Максименко Дарія Анатоліївна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

4

ІІ

Хоменко Валентина Миколаївна

17.

Гутін Владислав Ігорович

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

4

ІІ

Гарькавенко Ольга Анатоліївна

18.

Кучер Марина Віталіївна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

5

ІІ

Кучер Юлія Олександрівна

19.

Відяєва Віра Володимирівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

5

ІІ

Шапошник Наталія Миколаївна

21.

Пелих Дар'я Олександрівна

ЗОШ І-ІІ ступенів № 9

5

ІІ

Рудакова Світлана Костянтинівна

22.

Заяц Інна Олександрівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8

6

ІІ

Захарченко Маргарита Сергіївна

23.

Чибіряк Анна Ярославівна

Гімназія

6

ІІ

Криницька Лілія Іванівна

24.

Бугай Дмитро Юрійович

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8

7

ІІ

Захарченко Маргарита Сергіївна

25.

Криклива Олена Сергіївна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

7

ІІ

Лисак Олена Петрівна

26.

Моісєєнко Віталіна Михайлівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8

8

ІІ

Фесенко Варвара Павлівна

 

Слободян Єлизавета Валеріївна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5

8

ІІ

Ткаченко Наталія Володимирівна

27.

Сергієнко Катерина Петрівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

    9

ІІ

Гончар Зоя Олександрівна

28.

Євстафєва Юлія Сергіївна

Гімназія

10

ІІ

Вальтер Любов Іванівна

29.

Погуляй Юлія Ігорівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8

   10

ІІ

Гребенюк Вікторія Григорівна

30.  

Лихих Мар’яна Валеріївна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

11

ІІ

Шапошник Наталія Миколаївна

31.

Бугай Владислава Сергіївна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

3

ІІІ

Демченко Тетяна Володимирівна

32.

Бейзим Вікторія Володимирівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

3

ІІІ

Требухова Ольга Михайлівна

33.

Чикало Анна Вікторівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

3

ІІІ

Требухова Ольга Михайлівна

34.

Каманіна Анастасія Олександрівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8

3

ІІІ

Шиленко Світлана Миколаївна

35.

Рудіченко Єлизавета Олександрівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11

3

ІІІ

Ткаченко Галина Миколаївна

36.

Шудрик Андрій Олександрович

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

4

ІІІ

Нестеренко Лідія Миколаївна

37.

Занько Владислава Геннадівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

4

ІІІ

Гарькавенко Ольга Анатоліївна

38.

Гарькава Ілона Володимирівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5

4

ІІІ

Акімова Маргарита Олександрівна

39.

Лилак Юлія Романівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5

4

ІІІ

Семененко Анна Володимирівна

40.

Черноштан Єлизавета Вікторівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

4

ІІІ

Соловйова Наталія Петрівна

41.

Чергінець Валерія Юріївна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

5

ІІІ

Биковська Тетяна Григорівна

 

42.

Оксанич Марина Романівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11

5

ІІІ

Михайленко Зоя Володимирівна

43.

Терещенко Лілія Вікторівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5

5

ІІІ

Яркова Ольга Павлівна

44.

Альошкіна Тетяна Олексіївна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

6

ІІІ

Чабан Ольга Вікторівна

45.

Ткаченко Артем Павлович

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

    6

     ІІІ

Вашева Галина Анатоліївна

46.

Даниленко Тетяна Олександрівна

ЗОШ І-ІІ ступенів № 6

    7

     ІІІ

Кривонос Людмила Анатоліївна

47.

Каднай Ірина Олександрівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

7

ІІІ

Крючко Наталія Лаврентіївна

48.

Когут Валерія Олександрівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5

8

ІІІ

Ткаченко Наталія Володимирівна

49.

Гавриленко Ольга Ігорівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

8

ІІІ

Олефіренко Світлана Василівна

50.

Куротчин Лілія Ярославівна

Гімназія

9

     ІІІ

Вальтер Любов Іванівна

51.

Катрич Дарина Олегівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

9

     ІІІ

Лисак Олена Петрівна

52.

Слухай Світлана Олегівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

10

ІІІ

Криницька Ірина Іванівна

53.

Зінченко Анастасія Вячеславівна

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

11

ІІІ

Балюк Людмила Іванівна

 

Вітаємо переможців XIV Міжнародного конкурсу з української мови мені Петра Яцика.

                     

Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz