Вівторок, 22.01.2019, 13:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 49 50 »

Тема, над якою працює психологічна студія практичних психологів дошкільних навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році є «Психологічний супровід в умовах інклюзивного навчання у дошкільному навчальному закладі».

У рамах даної роботи 30 листопада 2017 року на базі Центру розвитку дитини «Калинка» відбулося перше засідання студії «Особливості інклюзивної освіти», на якому спеціалісти мали можливість ознайомитися з нормативно-правовими документами і бути присутніми на індивідуальному корекційному занятті, що провела Серпівська О.І.

Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 133 | Дата: 02.12.2017 | Коментарі(0)

30 листопада 2017 року на базі Охтирської гімназії Охтирської міської ради відбувся семінар учителів іноземних мов «Інноваційні підходи до формування позитивної мотивації навчальної діяльності як запорука формування соціально активної особистості».

У семінарі взяли участь 17 учителів англійської та німецької мов міста. Учасники мали змогу відвідати урок учителя німецької мови Платонової Наталії Василівни у 6 класі з теми «Осінь» та урок учителя англійської мови Гнітій Олени Анатоліївни у 3 класі «Мій робочий день».

Учитель англійської мови Говорун Людмила Анатоліївна виступила з доповіддю «Використання онлайн технологій як інноваційних методів навчання», в якій поділилася з учасниками своїм досвідом роботи у міжнародному ... Читати далі »

Категорія: Загальноосвітні навчальні заклади | Переглядів: 131 | Дата: 02.12.2017 | Коментарі(0)

Уже четвертий рік поспіль НЦ «Мала академія наук України» та факультет філософської освіти і науки НПУ імені М. П. Драгоманова проводять олімпіаду задля популяризації філософської освіти і заохочення школярів до творчого, креативного й критичного мислення.

16–18 листопада MANLАB.CAMP приймав 42 юних олімпійців-філософів. Серед них і делегація Сумської області у складі: Максакової Катерини (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст.№3), Пелипенко Аміни (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст.№4 ім.Остапа Вишні) - вихованки наукових гуртків ОМЦПО-МАН та Дудки Едуарда (Роменська СЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім.П.Калнишевського).

Конкурсною роботою, за якою визначають переможця, є філософське есе. Оцінюючи його, журі враховує наявність чіткої авторської думки, її обґрунтування і демонстрацію власної то ... Читати далі »

Переглядів: 132 | Дата: 02.12.2017 | Коментарі(0)

28.11.2017 року на базі Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради відбувся семінар-практикум «Використання діяльнісного підходу на уроках біології».

У рамках семінару учителі біології міста відвідали урок Грицай Людмили Іванівни, учителя вищої кваліфікаційної категорії, «старшого вчителя» у 8 класі з теми «Шкіра. Будова та значення шкіри. Лабораторна робота. Визначення будови шкіри у зв’язку з її функціями» та познайомилися із системою роботи Людмили Іванівни над власною проблемою «Діяльнісний підхід у організації навчання учнів».

Значна увага на семінарі приділена підготовці випускників 2018 року до ЗНО з біології.

Під час семінару завідувач методичного кабінету відділу освіти Міняйлова Н.М. проаналізувала результати участі ... Читати далі »

Категорія: Загальноосвітні навчальні заклади | Переглядів: 250 | Дата: 28.11.2017 | Коментарі(0)

25.11.2017року у м.Дніпро відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат "Українкка".Перемогу святкувала Кармазова Анастасія. ІІ – місце здобула Федорченко Ярина. ІІІ - місце вибороли Мандрика Ангеліна, Баранова Катерина. Вітаємо з перемогами юних спортсменок та їх тренерів.

Категорія: Позашкілля | Переглядів: 87 | Дата: 28.11.2017 | Коментарі(0)

24 листопада 2017 року на базі Охтирської гімназії та Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Сумської області, за модерації викладачів КЗ СОІППО Декунової З.В., Лавської А.М., відбувся регіональний семінар–практикум для методистів методичних кабінетів, які опікуються початковою освітою за темою «Особливості організації ефективного освітнього середовища початкової школи для всебічного розвитку учнів».

Регіональний семінар–практикум відкрили Декунова З.В., Лавська А.М., старші викладачі кафедри дошкільної та шкільної освіти КЗ СОІППО. Привітала учасників регіонального заходу заступник начальника відділу освіти Охтирської міської ради Сумської області Коваленко Т.М., яка ознайомила присутніх із пріоритетними напрямами розвитку освіти Охтирщини.

... Читати далі »

Категорія: Загальноосвітні навчальні заклади | Переглядів: 200 | Дата: 28.11.2017 | Коментарі(0)

З метою успішної організації навчально-виховного процесу в початкових класах Нової української школи у 2017 році та у рамках реалізації заходів по підвищенню кваліфікації та підготовки вчителів до впровадження Нового Державного стандарту початкової загальної освіти, 23 листопада 2017 року на базі Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради Сумської області (директор Ситнік Т.М.) відбувся регіональний навчальний семінар на тему «Упровадження Нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Модератори заходу - викладачі КЗ СОІППО Декунова З.В., Лавська А.М. - тренери проекту з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти Нової української школи та викладач кафедри психології Василега О.Ю.

... Читати далі »

Категорія: Загальноосвітні навчальні заклади | Переглядів: 152 | Дата: 28.11.2017 | Коментарі(0)

У Книзі історії українського народу багато сторінок написано криваво-чорними кольорами. Історія тих часів, коли навіть Бог мовчав, споглядаючи на жахливі кроки голодомору Україною, до цього часу відгукується у серцях українців.

Моторошно подумати, що життя людей забирало не стихійне лихо, а свідомо підготовлений план фізичного знищення народу. Масове голодування почалося в грудні 1931 року і тривало до вересня 1933. Навесні 1933 року, коли настав пік голоду, на Україні щодня вмирало голодною смертю 25 тис. чоловік, щогодини – 1 тисяча, щохвилини - 17. Голод забрав протягом 1932-1933 років, за різними підрахунками, від 7 до 10 мільйонів людських життів. Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу, таких жахливих трагедій, як голодомор 1932-33років.

... Читати далі »

Категорія: Загальноосвітні навчальні заклади | Переглядів: 85 | Дата: 27.11.2017 | Коментарі(0)

21 листопада 2017 року на базі Охтирського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Берізка» відбулося засідання педагогічної студії вихователів груп дітей раннього віку на тему: «Роль вихователя в розвитку рухової активності дітей раннього віку».

В ході засідання вихователі мали змогу поглибити і закріпити знання про сучасні вимоги до організації та планування роботи з розвитку рухової активності дітей раннього віку.

Практичний перегляд заняття з фізкультури з дітьми раннього віку, ділова гра, яку провела керівник студії, презентація нестандартного обладнання для забезпечення рухової активності дітей раннього віку в груповій кімнаті сприяли формуванню у педагогів практичних навичок роботи, забезпечили умови для розвитку їх творчості та професійної ак ... Читати далі »

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 191 | Дата: 27.11.2017 | Коментарі(0)

22 листопада 2017 року на базі ДНЗ «Струмочок»  відбулося  засідання студії керівників музичних на тему «Застосування комп’ютерних технологій в організації музичної діяльності дошкільнят в ДНЗ».

Засідання проведено з метою підвищення рівня обізнаності керівників музичних щодо застосування ІКТ в організації музичної діяльності.

Під час засідання учасники переглянули тематичне музичне заняття «Остання пісня Осені»(з використання ІКТ), яке підготувала керівник музичний ДНЗ «Струмочок» Безкоровайна Н.С. Вона розробила власні відео – презентації, схеми, міні відео – фільм ... Читати далі »

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 115 | Дата: 25.11.2017 | Коментарі(0)

Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz