Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Спортивні події
« 1 2 3 4 5

28 лютого охтирські дзюдоїсти в кількості 19 учнів прийняли участь в відкритій першості ДЮСШ № 7 м. Харкова серед юнаків. Наші борці знову на висоті: 4 спортсмена вибороли золоті нагороди:

Науменко Артем (38 кг),

Галкін Дмитро (+35),

Меша Дмитро (26 кг),

... Читати далі »

Категорія: Спортивні події | Переглядів: 175 | Дата: 06.03.2015 | Коментарі(0)

Зима у розпалі – саме час діставати лижі. У неділю, 15 лютого в урочищі Ківшар відбулася першість міста з лижних гонок. Близько 50 учасників змагалися за швидкість та вправність і доводили свою перевагу над товаришами по секції.  Вік учасників не обмежували - наймолодшому любителю лижного спорту виповнилося всього 10 років, а найстаршому - 64. Підтримати найбільш зимовий вид спорту прийшли і ветерани – показали молоді відмінний майстер-клас. Усі учасники отримали заряд бадьорості, а переможці – ще й почесні грамоти.

Категорія: Спортивні події | Переглядів: 189 | Дата: 17.02.2015 | Коментарі(0)

Протягом 10-13 лютого в оновленій спортивній залі Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбулися ігри першості міста з баскетболу серед дівчат у залік ХХІІІ міських спортивних ігор школярів. Спочатку команди змагалися в групах, а потім у стикових іграх були розіграні місця з І по VІІІ. Як у групах, так і в стикових іграх, була запекла боротьба. Так, для виявлення переможця гри за ІІІ місце знадобилося 2 додаткових овертайми, а в грі за І місце до фінального свистка на перемогу претендували обидві команди.

В результаті місця розподіл ... Читати далі »

Категорія: Спортивні події | Переглядів: 202 | Дата: 17.02.2015 | Коментарі(0)

17 січня в м.Суми пройшов відкритий чемпіонат області з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 2003-2008р.н., присвячений пам’яті героя України полковника О.Аніщенка та капітана М.Савченка, які загинули в зоні АТО. У змаганнях взяли участь команди міста Суми та Сумської області: Охтирки, Недригайлова, Тростянця, Ромен, Середино-Буди, а також Комсомольська та Слов’янська.

Спорсмени м.Охтирки дуже вдало виступили на цих змаганнях:

Серед дівчат 2003 р.н. в ваговій категорії 25 кг. Кармазова Настя виборола І місце, Федорченко Ярина – ІІ. У ваговій категорії 30 кг наша Мандрика Ангеліна 2007 р.н. ... Читати далі »

Категорія: Спортивні події | Переглядів: 264 | Дата: 22.01.2015 | Коментарі(0)

22 березня в Харкові відбувся Відкритий чемпіонат області з карате (версія JKS).  Змагання проходили на високому рівні в добре підготовленому комплексі Харківської державної академії фізичної культури. Загальна кількість учасників – 363 спортсмени. Вже традиційно було запрошено команду з міста Охтирки, спортивний клуб «Легіон». Охтирські спортсмени своїми виступами показали високі результати та виборол ... Читати далі »

Категорія: Спортивні події | Переглядів: 230 | Дата: 26.03.2014 | Коментарі(0)