Понеділок, 11.12.2017, 14:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Березень » 31 » Турніри з дзюдо та самбо
18:41
Турніри з дзюдо та самбо

26 березня 2016 року у м. Тростянець відбувся традиційний обласний турнір з дзюдо, присвячений пам’яті Сергія Дмитровича Пісклова – тренера, який все своє життя присвятив роботі з юними дзюдоїстами. У змаганнях взяли участь команди Сумської області: м. Тростянець, м. Суми, м. Ромни та м. Охтирка.

Дзюдоїсти з Охтирської дитячо-юнацької спортивної школи показали високі результати в своїх вікових групах та вагових категоріях: 

Серед юнаків 2007-2008 року народження:

1.         Волков Антон              23 кг І м

2.         Мазкун Володимир     28 кг І м

3.         Сопітько Ігор               34 кг І м

4.         Рогальський Богдан    38 кг І м

5.         Рогальський Влад        25 кг ІІ м

6.         Оксанчук Артур          32 кг ІІ м

7.         Торіцин Олександр     42 кг ІІ м

8.         Конівець Станіслав      23 кг ІІІ м

9.         Мартишко Денис          25 кг ІІІ м

10.       Біленко Давид             28 кг ІІІ м

11.       Мандрика Саша          28 кг ІІІ м

12.       Анісімов Іван             32 кг ІІІ м

Серед юнаків 2005-2006 року народження:

1.         Водянецький Ярослав 23 кг І м

2.         Тіхонов Артур             32 кг ІІ м

3.         Пухальський Єгор       25 кг ІІІ м

4.         Пакулін Назар             28 кг ІІІ м

Серед юнаків 2003-2004 року народження:

1.         Шевченко Владислав  30 кг ІІ м

2.         Пухальський Нікіта     38 кг ІІІ м

Серед дівчат 2006-2007 року народження:

1.         Смірнова Аліна           30 кг ІІІ м.

За результатами турніру, що проходив в м. Тростянець, вихованці з Охтирської ДЮСШ  вибороли 19 медалей різного ґатунку.

Одночасно 26-27 березня в м. Харкові відбувся Всеукраїнський турнір з самбо «Харківська весна».

У перший день змагань, юнаки 2004-2005 року народження, прийняли участь у турнірі  і піднялись на п’єдестал пошани:

1.         Колодяжний Єгор       25 кг І м

2.         Книга Кіріл                 55 кг І м

3.         Науменко Артем        38 кг ІІ м

4.         Слухай Вадим           46 кг ІІІ м

5.         Чернишенко Іван        46 кг ІІІ м.

У другий день змагань, серед юнаків 2006-2007року народження, були нагороджені:

1.         Волков Антон              23 кг І м

2.         Рогальський Влад      25 кг І м

3.         Мазкун Володимир     27 кг І м

4.         Винник Максим           34 кг І м

5.         Пухальський Єгор       25 кг ІІ м

6.         Гришко Іван                 27 кг ІІ м

7.         Тіщенко Дмитро          38 кг ІІІ м

8.         Рогальський Богдан    38 кг ІІІ м

Серед юнаків 2002-2003 року народження:

1.         Зімов Едуард         ІІ м

Серед дівчат 2002-2003 року народження:

1.         Федорченко Ярина      34 кг І м

2.         Кармазова Настя        37 кг ІІ м

Серед дівчат 2006-2007 року народження:

1. Мандрика Ангеліна            32 кг ІІ м.

У  загальному заліку команда м. Охтирка здобула ІІ командне місце, поступившись лише господарям турніру. 

Ми щиро вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм перемог у подальших змаганнях.

Категорія: Спортивні події | Переглядів: 163 | Додав: Osvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Свята і події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz