Головна » 2017 » Січень » 26 » Всеукраїнський турнір із дзюдо
10:41
Всеукраїнський турнір із дзюдо

Результативно почали новий рік вихованці відділення дзюдо Охтирської ДЮСШ.

У Відкритому Всеукраїнському турнірі пам’яті Волинських майстрів дзюдо, який відбувся у Луцьку 14-18 січня 2017 року, взяли участь спортсмени з усієї України, Молдови, Польщі, Білорусі, Литви. Охтирські та сумські дзюдоїсти в цих змаганнях здобули 10 медалей, із яких дві вибороли охтирські дівчата: Федорченко Ярина здобула перше місце в категорії 32 кг, а Кармазова Анастасія друге в категорії 40 кг. Недалеко був від п’єдесталу пошани Науменко Артем, який став п’ятим в категорії 42 кг. Окрім спортивних досягнень, нашим учням вдалось поспілкуватись з найсильнішим чоловіком планети Василем Вірастюком, який надихнув дітей на досягнення вищих результатів.

У місті Харкові 17 січня відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи на честь 70 річчя заслуженого майстра спорту Анатолія Терентійовича Новікова. У складній боротьбі наші учні показали високий результат:

Колодяжний Єгор І місце (26 кг), Кіяшко Роман ІІ місце (66 кг), Слухай Вадим п’яте місце (50 кг), Нікітенко Данило також п’яте в категорії 66кг.

Всі бажаючі спортсмени мали змогу поспілкуватися з призером Олімпійських Ігор А.Т.Новіковим.

Спілкування з чемпіонами світового рівня надихає юних спортсменів на подальші перемоги, адже діти бачать, що з нашої країни можна піднятись на верхні щаблі в світовій ієрархії спорту, а для цього треба лише бажання тренуватись і допомога тренерів, батьків та небайдужих людей, які сприяють підведенню вихованців Охтирської ДЮСШ до перемоги.

Категорія: Спортивні події | Переглядів: 153 | Додав: Osvita | Рейтинг: 0.0/0