Користувачів: 0
Головна » 2015 » Жовтень » 21 » З Чернігівщини з перемогою!
16:41
З Чернігівщини з перемогою!

16 – 18  жовтня 2015 року в  Чернігівській  області відбулися Всеукраїнські змагання творчої  молоді  з ракетомодельного спорту  на  Кубок  ім.  М.І. Кибальчича.

У змаганнях узяли участь  6 команд з Охтирки, Коропу та інших міст і селищ  Чернігівської, Сумської, Івано-Франківської та Донецкої  областей. Усього було зареєстровано біля 20  учасників різного віку.

Команду міста Охтирки представляли  вихованці науково-технічного напряму Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук Макаренко Едуард (студент  1 курсу  ОК СНАУ), Іваненко  Микита (учень 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім.Р.К.Рапія), Тесленко  Андріан (учень 7 класу ЗОШ І-ІІ ступенів № 9). Очолив команду керівник ракетомодельного  гуртка ОМЦПО-МАН   Веселов Ігор Володимирович.

Змагання відбулися в смт. Коропі Чернігівської області  при сприянні Українського молодіжного аерокосмічного об`єднання  «Сузір`я».

Учасники команд змагалися в класах  ракетомоделей:

• на тривалість польоту на стрічці – клас  S 6A;
  • на тривалість польоту на парашуті  – клас  Салют – A/2;
  • на реалізм польоту – модель–напівкопія.

Незважаючи на складні погодні умови юні учасники змагань із захватом та азартом змагалися між собою. Різноманітність моделей вражала – від невеличких ракет до «оригінальних» ракетомоделей – напівкопій. Проте, головний критерій кожної  ракетомоделі  –  найбільша «летючість». Команда охтирчан досягла гарних результатів та гідно представили наше місто.

За підсумками особистої першості змагань та на підставі рішення журі  команда охтирчан отримала Кубок за 3 командне місце, 3 медалі та 9 грамот. А саме:  дипломом  ІІІ ступеня  (за зайняте 3 загальнокомандне місце), грамоту  за зайняте 2  командне місце    в   класі  ракетомоделей – напівкопії; грамоту за зайняте 3  командне місце    в   класі  ракетомоделей – Салют – А/2; грамоту за зайняте 3  командне місце    в   класі  ракетомоделей – S - 6A. В особистій перщості  був нагороджений двома медалями та двома  грамотами за  3 місце вихованець гуртка «Ракетомоделювання»  ОМЦПО-МАН – Іваненко  Микита (учень 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 5) в класі моделей –  Салют – А/2 і напівкопії.  Свою медаль  за зайняте 3 місце та грамоту за 3 місце виборов Тесленко  Андріан (учень 7 класу ЗОШ І – ІІ № 9) в класі моделей S 6A.  Грамотою за відмінну підготовку команди у Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з ракетомодельного спорту на Кубок ім. Кибальчича  був нагороджений  Веселов  Ігор  Володимиров, керівник гуртка «Ракетомоделювання»  ОМЦПО-МАН.

Команда дякує батькові Макаренка Єдуарда - Олексію Володимировичу,  який  допоміг у суддівсьтві змагань за що був нагороджений грамотою за якісне неупереджене суддівство. Крім того, він  забезпечив підвезення вихованців  гуртка ОМЦПО-МАН до місця змагань та назад до дому.

Команда вихованців гуртка ракетомоделювання дякує  директорові Коробчанської  загальноосвітньої школи  за розміщення та якісне харчування всіх  учасників  змагань.

Вітаємо  юних   ракетомоделістів  з  перемогою!