Користувачів: 0
Головна » 2014 » Листопад » 13 » За ниткою Аріадни
15:49
За ниткою Аріадни

02 листопада 2014 року вихованці гуртків туристсько-краєзнавчого напряму Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді брали участь у щорічних змаганнях зі спортивного орієнтування в урочищі «Ківшар».

Дані змагання проводилися з метою популяризації такого виду спорту як орієнтування серед учнівської молоді, удосконалення туристських навичок, підвищення рівня фізичної, технічної, тактичної підготовленості юних туристів.

Спортивне орієнтування практично не має вікових обмежень, цим видом спорту можуть займатися і діти, і дорослі. Так, учасниками змагань стали 30 учнів 4-11 класів загальноосвітніх шкіл міста. Наймолодшим учасником став Подвезько Ростислав, який відповідально поставився до змагань.

Вихованці керівників гуртків Сталинського Валентина, Василенко Надії, Деркач Кристини за допомогою спортивної карти намагались якнайшвидше подолати дистанцію, відвідавши певну кількість точок на місцевості — контрольних пунктів (КП).

На старті учасники отримували спортивну карту з нанесеними на неї КП та визначений напрям руху і вирушали на дистанцію. Знання місцевості, вміння читати карту та гарна фізична підготовка не дали можливості дітлахам заблукати.

Переможці на дистанції визначалися за кращим часом проходження всіх позначених на карті КП. За найменший час (15 хв.) пройшов дистанцію і посів І місце у своїй віковій категорії Закаблук Максим, вихованець гуртка «Пішохідний туризм» (керівник Деркач К.О.).

Щасливі, задоволені своїми результатами ще довго не могли розійтись по домівках юні туристи, вони ділились своїми враженнями, обговорювали труднощі проходження та вітали один одного ще з одним радісним днем.

Категорія: Позашкілля | Переглядів: 211 | Додав: irina | Рейтинг: 0.0/0